Współpraca

Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę z każdym, kto ceni sobie zarówno jakość jak i trwałość produktu. Wieloletnie doświadczenie przy produkcji perfum daje nam przewagę nad innymi firmami działającymi w branży kosmetycznej. Od lat współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, co gwarantuje nam pozyskiwanie najwyższej jakości materiałów.

  • Oferta dla klientów indywidualnych – do Państwa dyspozycji oddajemy sklep internetowy, gdzie znajdą Państwo swoje ulubione kompozycje zapachowe w gustownych butelkach wraz z opakowaniem. Ponadto chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które są zainteresowane dystrybucją i sprzedażą naszych produktów. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia pozwalające na prezentację i sprzedaż naszych wyrobów (m.in. próbniki zapachowe, listy zapachowe). W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 100 stale dostępnych zapachów, zarówno damskich jak i męskich, a także kilkadziesiąt zapachów sezonowych, które w zależności od oczekiwań klientów, na bieżąco są dodawane w naszym sklepie internetowym.
    Kliknij aby zobaczyć katalog Katalog zapachów SIVON

 

  • Oferta dla drogerii/sklepów – jeżeli prowadzą Państwo sklep kosmetyczny, perfumerię, drogerię, stoisko w galerii handlowej bądź inną działaność i chcą Państwo wzbogacić swój asortyment o nasze produkty, to zapraszamy do współpracy. Posiadamy niezbędną i szykowną ekspozycję, która pozwala na godną prezentację i sprzedaż naszych produktów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów, co pozwala nam dopasować ekspozycję do Państwa potrzeb. Zachęcamy również do stworzenia własnego, unikalnego produktu pod własną marką.

 

  • Oferta dla firm – jesteśmy gotowi sprostać najtrudniejszym potrzebom naszych klientów, oferując kompleksową produkcję perfum. Od lat współpracujemy z wieloma firmami na terenie całej Europy, co umożliwia nam dokładne poznanie Państwa koncepcji gotowego produktu. Posiadamy kompletną technologię pozwalającą na wyprodukowanie perfum najwyższej jakości. Naszym klientom proponujemy współpracę i pomoc na każdym etapie produkcji. Ponadto zajmujemy się również kompleksowym konfekcjonowaniem wszelkich wyrobów kosmetycznych, w tym także foliowaniem różnorodnych produktów.

 

  • Własna Marka Perfum (ang. private label) – umożliwiamy Państwu stworzenie własnej marki perfum – od wybrania odpowiednich zapachów, po zaprojektowanie, wykonanie i przygotowanie produktu do sprzedaży. Cały proces produkcyjny odbywa się w oparciu o ścisłą współpracę i kontakt z klientem. Takie działanie pozwoli Państwu wdrożyć na rynek innowacyjny i świeży produkt pod własną marką. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do działu Własna Marka Perfum.

 

Ponadto dajemy możliwość stworzenia produktów promocyjnych bądź prezentowych z logiem Państwa firmy.Posiadamy próbki wszystkich oferowanych przez nas zapachów, a także ogromny wybór wszelkich materiałów niezbędnych do stworzenia odpowiedniego produktu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala na dokładną, rzetelną i uczciwą współpracę. Takie działanie umożliwia nam poznanie Państwa potrzeb dotyczących oczekiwanego produktu, co w dalszej perspektywie przyniesie korzyść dla obu stron. Chętnie podzielimy się naszymi pomysłami i pomożemy stworzyć produkt, który trafi do najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy również z wieloma firmami kosmetycznymi umożliwiając konfekcjonowanie, przygotowywanie, pakowanie oraz foliowanie wszelkich wyrobów kosmetycznych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – prosimy o kontakt e-mailem bądź telefonicznie.

Do otworzenia plików .pdf znajdujących się powyżej, niezbędny jest darmowy program Adobe Reader, który można pobrać stąd.Pobierz Adobe Reader PDF