Współpraca

Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę z każdym, kto ceni sobie zarówno jakość jak i trwałość produktu. Wieloletnie doświadczenie przy produkcji perfum daje nam przewagę nad innymi firmami działającymi w branży kosmetycznej. Od lat współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, co gwarantuje nam pozyskiwanie najwyższej jakości materiałów.

  • Oferta dla klientów – do Państwa dyspozycji oddajemy bogatą ofertę zapachową, gdzie znajdą Państwo swoje ulubione kompozycje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 100 stale dostępnych zapachów, zarówno damskich jak i męskich.
    Kliknij aby zobaczyć katalog Katalog zapachów SIVON

 

  • Oferta dla drogerii/sklepów – jeżeli prowadzą Państwo sklep kosmetyczny, perfumerię, drogerię, stoisko w galerii handlowej bądź inną działalność i chcą Państwo wzbogacić swój asortyment o produkty perfumeryjne to zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów, co pozwala nam dopasować ekspozycję do Państwa potrzeb. Zachęcamy również do stworzenia własnego, unikalnego produktu pod własną marką.

 

  • Oferta dla firm – jesteśmy gotowi sprostać najtrudniejszym potrzebom naszych klientów, oferując kompleksową produkcję perfum. Od lat współpracujemy z wieloma firmami na terenie całej Europy, co umożliwia nam dokładne poznanie Państwa koncepcji gotowego produktu. Posiadamy kompletną technologię pozwalającą na wyprodukowanie perfum najwyższej jakości. Naszym klientom proponujemy współpracę i pomoc na każdym etapie produkcji. Ponadto zajmujemy się również kompleksowym konfekcjonowaniem wszelkich wyrobów kosmetycznych, w tym także foliowaniem różnorodnych produktów.

 

  • Własna Marka Perfum (ang. private label) – umożliwiamy Państwu stworzenie własnej marki perfum – od wybrania odpowiednich zapachów, po zaprojektowanie, wykonanie i przygotowanie produktu do sprzedaży. Cały proces produkcyjny odbywa się w oparciu o ścisłą współpracę i kontakt z klientem. Takie działanie pozwoli Państwu wdrożyć na rynek innowacyjny i świeży produkt pod własną marką. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do działu Własna Marka Perfum.

 

Ponadto dajemy możliwość stworzenia produktów promocyjnych bądź prezentowych z logiem Państwa firmy.Posiadamy próbki wszystkich oferowanych przez nas zapachów, a także ogromny wybór wszelkich materiałów niezbędnych do stworzenia odpowiedniego produktu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala na dokładną, rzetelną i uczciwą współpracę. Takie działanie umożliwia nam poznanie Państwa potrzeb dotyczących oczekiwanego produktu, co w dalszej perspektywie przyniesie korzyść dla obu stron. Chętnie podzielimy się naszymi pomysłami i pomożemy stworzyć produkt, który trafi do najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy również z wieloma firmami kosmetycznymi umożliwiając konfekcjonowanie, przygotowywanie, pakowanie oraz foliowanie wszelkich wyrobów kosmetycznych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – prosimy o kontakt e-mailem bądź telefonicznie.

Do otworzenia plików .pdf znajdujących się powyżej, niezbędny jest darmowy program Adobe Reader, który można pobrać stąd.Pobierz Adobe Reader PDF